TEXTILE house second hand

Textile House second hand este un lant de magazine second hand in Europa de Est. Isi are centrul in Slovacia, unde compania a deschis primul magazin in 2004. Obiectivul companies este de a oferi oamenilor imbracaminte de calitate la preturi mici, si a da posibilitatea unei experiente placute in achizitia de textile second-hand.

Nu ezitati sa ne contactati

Posturi disponibile la Textile House:

  • Sef Magazin

    Responsabilitati principale:

    • Respectarea principiilor companiei si ale conducerii
    • Promoveaza imaginea CASA TEXTILELOR la indicatiile conducerii societatii
    • Consilierea clientilor
    • Gestionarea stocurilor
    • Coordonarea echipei
    • Intocmirea documentelor de contabilitate primara zilnice
    • Respecta secretul profesional si se ingrijeste de pastrarea documentelor cu care intra in contact

    Cerinte:

    • Amabilitate
    • Capacitatea de a se impune
    • Cunostinte de operare MS Office
    • Cunostinte de contabilitate primara
    • Capacitate de organizare, planificare si control
    • Spirit de initiativa, dorinta de perfectionare continua
    • Capacitate de concentare in respectarea termenelor limita impuse
    • Spirit de echipa
    • Experienta in domeniul retail fashion constituie un avantaj

    Oferta (bonusuri, beneficii)

    • Se discuta la ultimul interviu
  • Vanzator

    Responsabilitati:

    • Realizarea activitatii de vanzare
    • Raspunde de respectarea prevederilor si reglementarilor interne
    • Mentinerea si dezvoltarea unei relatii pozitive cu clientul
    • Consilierea clientilor si informarea acestora asupra produselor
    • Incasarea vanzarilor
    • Pastrarea magazinului in perfecta stare de curatenie
    • Pregatirea magazinului pentru activitatea de vanzare

    Cerinte:

    • Spirit de echipa si adaptabilitate
    • Flexibilitate si perseverenta
    • Responsabilitate si implicare
    • Orientare catre clienti
    • Seriozitate, corectitudine, punctualitate

    Oferte(bonusuri,beneficii)

In cazul in care sunteti interesat de unul dintre posturile de mai sus, va rugam sa completati formularul, cu CV-ul dumneavoastra, si va vom contacta noi.

Nume

Subiect

Mesaj

CV